15 YILLIK TECRÜBE

Nasıl "EMOKA GIDA" Olduk ?


MUTFAKDAKİ YARDIMCINIZ

Doğal ürünlerle hazırladığımız Baharatları, sosları, çeşnileri en uygun fiyatla ve 24 saat içinde tarafınıza ulaştırıyoruz..


Bakış açımız..

Tüm ürünlerimizi tamamen lezzet ve katkısız üreterek mutfaklardaki kimyasal egemenliğinin insan sağlığını tehdit etmeden de üretilebildiğini göstererek kırmak için ilk hedefin kar marjı değil lezzet olduğuna inanarak dava ve inançlarımıza sadakatle çalışıyoruz.

Planlarımız..

Emoka Gıda olarak Vizyonumuz tamamen Müşteri odaklı bir yaklaşımla Yurt içinde ve Yurt dışında tanınan, Dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere ve diğer sos üreticilerine öncülük eden bir natural gıda üreticisi olmak.

Müşterilerimize en yüksek kalitede ürünlerle, yediklerini güvenli ve sağlıklı bilecekleri ürünler üreterek tüm beklentilerinin karşılandığı gıda zinciriyle sağlıkla, lezzetle ve huzurla tüm mutfaklara girmek.

Hassasiyetlerimiz..

Sizlere doğal ve kaliteli ham maddeyi bulup siz sayın lezzet aşıklarının sofrasına getirmek.

×

Merhaba!

Emoka Gıda  mesaj servisine hoş  geldiniz. Dilerseniz buradan mesaj yazıp whatsapp üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz dilerseniz mail adresimiz üzerinden bizlere yazabilirsiniz  info@emokagida.com.tr

× Size nasıl yardımcı olabilirim ?